Polish   |   English
Arthur Hunt - Poland
Arthur Hunt Group
 • O nas
 • O nas
 • O nas
RSS Arthur Hunt

NEWS

Aktualne Projekty

W sprawie aktualnych ofert pracy prosimy o przejście do zakładki Dla Kandydatów lub bezpośredni kontakt z naszym biurem.

 

Zakres działalności firmy w POLSCE:

Executive Search

Wyszukujemy kandydatów na stanowiska wyższego szczebla zarządzania. Od początku naszego istnienia na rynku polskim jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami, na bieżąco śledzimy i aktualizujemy ich doświadczenia oraz sukcesy.

Search & Selection

Wyszukujemy kandydatów na stanowiska średniego szczebla zarządzania oraz specjalistyczne.

Bilans kompetencji

Określamy sposób i styl: jak zachowuje się, działa i komunikuje pracownik, oraz identyfikujemy jego motywy i wartości: dlaczego robi, to co robi? Pomagamy tym samym menedżerom zrozumieć swoich pracowników i skuteczniej ich motywować.

Identyfikacja potencjału

Znajdujemy odpowiedź na pytanie, jakie są naturalne zasoby pracownika i w jakiej mierze je on wykorzystuje.

Przygotowanie mapy kompetencji stanowiska

Proces ten pozwala uświadomić sobie kogo szukamy i jaka osoba sprawdzi się w danej roli najlepiej.

Zakres naszej działalności

Działalność firmy Arthur Hunt to przede wszystkim asystowanie klientom w budowaniu kapitału ludzkiego poprzez pomoc w ocenie i rekrutacji kadry kierowniczej. Usługi Executive Search leżą u podstaw naszej działalności, jednak możemy je wesprzeć również wieloma innymi usługami doradczymi oferowanymi przez Grupę Arthur Hunt w zakresie zarządzania organizacją i jej zasobami, zarówno ludzkimi, jak i finansowymi.

Firma Arthur Hunt ma wielu partnerów biznesowych, zarówno w sektorze przemysłu, jak i usług. Możemy się poszczycić dużą liczbą stałych klientów, co czyni naszą firmę uznanym graczem w obszarze rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla zarządzania. Założona w roku 1991 i początkowo specjalizująca się głównie w dziedzinie finansów i zarządzania, nasza firma z czasem przekształciła się we wszechstronną organizację, której doświadczenie obejmuje dziś praktycznie wszystkie kluczowe obszary funkcjonalno-biznesowe: od kadry kierowniczej, poprzez stanowiska finansowe, związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, sprzedażą i marketingiem, IT, czy też pozycje z obszaru zarządzania łańcuchem dostaw, techniczne, inżynieryjne, a także specjalistyczne.

Tworzenie trwałych relacji z naszymi klientami oraz skrupulatne podejście do każdego zlecenia umożliwiają firmie Arthur Hunt współpracę zarówno z lokalnymi firmami, jak i międzynarodowymi koncernami, którym staramy się pomóc w realizacji planów i strategii związanych z nieustannie zmieniającym się rynkiem i wyzwaniami związanymi z globalizacją.

Obszar działalności

Firma Arthur Hunt ma swoją główną siedzibę we Francji oraz oddziały w Europie Środkowej i Wschodniej. Współpracujemy również z międzynarodową siecią firm executive search, tak aby móc zapewnić Państwu wsparcie na terytorium całej Europy, jak również Stanów Zjednoczonych czy Chin. 

Obszar specjalizacji

Wszyscy nasi Konsultanci posiadają praktyczne doświadczenie zdobyte w naturalnym środowisku biznesowym. Jesteśmy zatem dobrze przygotowani, by móc zrozumieć i adekwatnie zaadresować Państwa potrzeby w zakresie zasobów ludzkich w wielu branżach i obszarach funkcjonalnych. Możemy zaoferować pomoc przy wyszukiwaniu i ocenie zarówno członków najwyższego, jak i średniego szczebla zarządzania w Państwa firmach.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w następujących sektorach rynku:

 

 • Administracja Publiczna i Obrona
 • Bankowość i Finanse
 • Branża Motoryzacyjna
 • Budownictwo i Nieruchomości
 • Energetyka, Usługi Komunalne i Środowisko
 • Farmacja i Usługi Medyczne
 • Handel i Usługi Konsumenckie
 • Konsulting/Usługi Profesjonalne
 • Media, Reklama i Wydawnictwa
 • Produkcja i Przemysł
 • Telekomunikacja oraz IT
 • Transport i Logistyka

 

Proces Rekrutacji

Firma Arthur Hunt traktuje każdy projekt rekrutacyjny indywidualnie i za każdym razem dostosowuje swoje wysiłki tak, aby możliwie jak najlepiej spełnić potrzeby poszczególnych klientów. Niemniej wszystkie nasze projekty rekrutacyjne opierają się na tej samej Metodologii i Procesie Rekrutacji, które uwzględniają usystematyzowane podejście i kilka zasadniczych etapów we współpracy z naszymi klientami.

Arthur Hunt Consulting Polska Sp. z o.o. - ul Marszalkowska 58/20, 00-545 Warszawa, Poland
Tel: +48 22 290 2828 / office@arthur-hunt.pl
© Copyright 2008-2014 Arthur Hunt. All rights reserved. Created by Majes.